Usługi

Każdy, kto prowadzi firmę budowlaną lub posługuje się na co dzień w pracy maszynami z tej branży, wie, jak ogromne znaczenie ma wymiana filtrów oraz szyby bez uszkodzeń. Usługi Parts Plus w tych dwóch ważnych dziedzinach pozwalają na zaoszczędzenie czasu i często kosztów, ponieważ w naszym asortymencie są dostępne wysokiej jakości produkty w cenie zamienników.

Usługa wymiany szyb

Uszkodzenia szyb w koparko-ładowarkach oraz innych maszynach z branży budowlanej zdarzają się stosunkowo często. Jako firma Parts Plus oferujemy nie tylko same produkty, ale również usługi w dziedzinie wymiany szyb i filtrów. Wymianę szyby rozpoczynamy od odpowiedniego zabezpieczenia maszyny. Kiedy już zadbamy o to, aby fotel oraz kokpit operatora maszyny nie uległ uszkodzeniu w czasie naprawy, przystępujemy do właściwego działania i demontujemy całą szybę wraz z dodatkami. W kolejnym kroku wklejamy nową szybę i dokładnie gruntujemy jej krawędzie.

Wymiana

Filtry do wymiany? Zgłoś się do nas

Naszą specjalnością jest również wymiana filtrów. Usługa ta także dotyczy maszyn i urządzeń budowlanych. Jesteśmy dystrybutorem produktów, które produkuje firma JCB. Praktyka pokazuje, że z punktu widzenia żywotności maszyn zdecydowanie warto wymieniać filtry zgodnie z częstotliwością, jaką zaleca producent. Zaniedbania w tym zakresie mogą zmniejszyć stopień sprawności urządzenia oraz skrócić okres jego użyteczności. Szybkie parowanie szyb, nieprzyjemny zapach w kabinie czy przedostawanie się wody to tylko niektóre ze skutków zaniedbywania wymiany filtrów w maszynach budowlanych.

Filtry i szyby JCB w dobrych cenach

JCB to niekwestionowany lider w sprzedaży maszyn budowlanych. Wysokiej jakości osprzęt dla budownictwa wymaga jednak tej samej klasy produktów. W naszym sklepie znajdziesz szyby oraz filtry do maszyn JCB dostępne w wyjątkowo przystępnych cenach. Zakupy u nas mogą okazać się szybko zwrotną inwestycją w Twoje maszyny, jednocześnie nie rujnując Twojego firmowego budżetu podczas zakupu. Czy przy tak korzystnych warunkach warto jeszcze się zastanawiać?